12. 05. 2024. 19:10 >> 19:40
2

BARAŽ MEČ

Kraj: Crna Gora - Italija 32:34

Umjesto pobjede od sedam ili više razlike, novi šok u "Morači" - rukometaši Crne Gore poraženi su od Italije i u revanšu baraža za Svjetsko prvenstvo u Norveškoj, Danskoj i Hrvatskoj (34:32).

boxPluginImgPoslije 32:26 u Konversanu "lavovima" je bila potrebna ubjedljiva pobjeda, ali joj ni u jednom trenutku nisu bili ni blizu.

LIVE BLOG:

19:08

Crna Gora je prišla na 30:31, ali su Simone Mengon sa dva gola i Ebner odbranom stavili tačku - 33:30 u 59. minutu.

Опширније

19:07

Vlado Šola je uzeo tajm-aut na 33 sekunde do kraja, vjerovatno svoj posljednji na klupi Crne Gore.

Опширније

19:04

Peti gol Simonea Mengona, pa deveta odbrana Ebnera - Italija vodi 31:28 u 56. minutu.

Опширније

19:03

Bronco je iz kontre povisio na 30:27, a potom je Borozan smanjio.

Опширније

19:00

Crna Gora je propustila napad za izjednačenje, a potom su pogodili Savini i Ćorsović za 27:28 u 52. minutu.

Опширније

18:53

Luka Radović je pogodio praznu mrežu za 25:27 na 11 minuta do kraja.

Опширније

18:53

Luka Radović je odlično povukao kontru i asistirao Aleksandru Bakiću, koji je smanjio na 26:27. Rikardo Trilini traži tajm-aut na 11 minuta do kraja.
Опширније

18:49

Crna Gora je golovima Grbovića, Branka Vujovića i Čavora prišla na 23:25 na 15 minuta do kraja.
Опширније

18:45

Italija je povela 25:20 sedmim golom Bronca, opet iz kontre. Šola traži tajm-aut i dobija nove zvižduke, a iz dvorane odlazi još navijača. S pravom razočaranih...

Опширније

18:44

Italija vodi 24:20 na 18 minuta do kraja, neki navijači već napuštaju salu.

Опширније

18:41

Prvi gol Ćorsovića, pa šesti Bronca, pa prvi Čavora - Italija vodi 22:20 u 40. minutu. Na gol se vratio Simić.

Опширније

18:39

Crveni karton za Vasilija Kaluđerovića u 39. minutu zbog oštrog starta nad Endritom Ibalijem.

Опширније

18:37

Italijani održavcaju razliku, u 38. minutu je 18:21.

Опширније

18:32

Odbrana Matovića, pa gol Borozana za 17:19 u 35. minutu.

Опширније

18:30

Aleksandar Bakić je iz kontre dao prvi gol u 2. poluvremenu, ali Helmerson potom koristi sedmerac.

Опширније

18:29

Golovi se ređaju na obje strane, Italija vodi 19:16 u 34. minutu.

Опширније

18:13

Završeno je prvo poluvrijeme u Podgorici - 17:13 za Italiju.

Опширније

18:12

Novi sedmerac za goste, Italija ima opet plus četiri - 17:13 u posljednjem minutu.

Опширније

18:08

Sedmerac za Italiju - brani Matović, ali je uspio da pokupi igrač Italije i postigne gol za 16:13 u 29. minutu.

Опширније

18:05

Po gol na obje strane - Italija ima 14:12 u 26. minutu.

Опширније

18:03

Isključenje u našoj reprezentaciji - Luka Radović dva minuta vani.

Опширније

18:02

Prekida Italija seriju Crne Gore - gol za 13:11.

Опширније

18:01

Krivokapić poagađa nakon lijepog okreta i smanjuje na 12:11.

Опширније

18:00

Odbrana Matovića koji je zamijenio Simića, novi gol za Crnu Goru, 12:10 vodi Italija u 22. minutu.

Опширније

17:58

Loš napad Italije, kontra naše reprezentacije, pogađa Luka Radović za 12:9 u 21. minutu.

Опширније

17:57

Branko Vujović smanjuje na 12:8. Tajm-aut traži selektor Italije.

Опширније

17:55

Farizini pogađa za 12:7 u 20. minutu.

Опширније

17:54

Isključenje u reprezentaciji Italije - dva minuta kazne za Bulzaminija.

Опширније

17:53

Italija ne posustaje - imaju plus četiri 11:7.

Опширније

17:52

Gol za Italiju - 10:7 u 17. minutu.

Опширније

17:51

Serija Crne Gore, gol Dragaševića za 9:7.

17:47

Naši ne koriste još jedan napad, Italijani nastavljaju da pogađaju, vode 8:5 u 14. minutu.

Опширније

17:46

Italija ima plus dva - 7:5 u 12. minutu. Tajm-aut traži selektor Šola.

Опширније

17:45

Tri zicera je do sada odbranio golman Italije, vode "azuri" 6:5 nakon brzog gola.

Опширније

17:44

Italija stiže do 5:5.

Опширније

17:43

Opet vodi Crna Gora - Grbović pogađa sa šest metara za 5:4 u 9. minutu.

Опширније

17:42

Prvi put Italija vodi - 4:3. Ubrzo novo izjednačenje, pogodio je Vujović za 4:4.

Опширније

17:41

Igra se gol za gol - 3:3 je rezultat u 7. minutu.

Опширније

17:40

Isključenje i u reprezentaciji Italije - Bulzamini je kažnjen dva minuta u 6. minutu.

17:37

Prvo isključenje na meču i to za Arsenija Dragaševića.

Опширније

17:35

Zicer je promašio Mirko Radović, napad ima Italija.

Опширније

17:34

Prvi gol za Crnu Goru postiže Miloš Vujović 1:1. Ubrzo faul u napadu Italijana, Borozan je preokrenuo na 2:1 u 3. minutu.

Опширније

17:33

Nije Italija iskoristila prvi napad, nije ni naša reprezentacija. Italija stiže potom do 1:0.