Objavio: P.R. [ Mina ]

03. 12. 2016. 20:54   >>  20:31 1

POBJEDA RUDARA

Budućnost rutinski, Dečić bolji od Zete

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su večeras u Podgorici ekipu Bokelja 3:0, u utakmici 17. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Lider šampionata do 13. pobjede ove sezone došao je golovima Miloša Raičkovića u 25, Milivoja Raičevića u 31. i Gorana Vujovića u 81. minutu.

Rudar je ranije danas u Pljevljima, pogotkom Predraga Brnovića u desetom minutu, savladao Sutjesku 1:0 i upisao peti trijumf ove sezone.

Dečić je u Tuzima pobijedio Zetu 2:0 i kao trećeplasirani završio jesenji dio šampionata.

Ekipi iz Tuzi to je najuspješnija polusezona u klupskoj istoriji.

Dečić je do osme pobjede ove sezone došao golovima Uroša Đuranovića u 63. i Iljira Camaja u 71. minutu.

Uspješnu polusezonu krunisao je i Petrovac, koji je pred svojim navijačima pobijedio Lovćen 1:0.

Domaćin je do osme pobjede i četvrte pozicije na tabeli došao golom Zorana Mikijelja u 17. minutu.

Pobjednika nije bilo u Bijelom Polju, u duelu Jedinstva i Grblja, koji je završen 2:2.

Domaćin je poveo golom Dragana Nikolića u 13. minutu.

Izjednačio je Ivan Jablan u 17, a novo vođstvo domaćinu donio je Irfan Šahman dva minuta kasnije.

Konačan rezultat postavio je Zdravko Dragićević u 81. minutu.

U posljednjem meču ovog kila, sjutra u 13 sati, sastaće se Iskra i Mladost.