Objavio: S.V. [ Beta ]

21. 01. 2017. 23:21 >> 23:03

SERIJA A

Napoli slavio u Milanu, čuva 3. mjesto

Fudbaleri Napolija pobijedili su večeras u gostima ekipu Milana sa 2:1 u derbi meču 21. kola italijanske Serije A.

Napoli je upisao treću pobjedu u nizu i treći je na tabeli sa 44 boda koliko ima i drugoplasirana Roma, ali uz meč više. Ekipa Milana je peta sa 37 bodova.

Za ishod večerašnjeg meča presudno je bilo prvih devet minuta. Napoli je poveo u šestom minutu golom Lorenco Insinje, a samo tri munuta kasnije mrežu Milana je pogodio i Hose Kaljehon.

Juraj Jucka je u 37. minutu smanjio na 2:1, a iako je bilo dosta prilika rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Napoli u narednom kolu dočekuje Palermo, dok Milan gostuje Udinezeu.