21. 02. 2017. 16:08 >> 15:46
8

REMI U NIKŠIĆU

Mladost pobijedila Petrovac, Grbalj bolji od Rudara

Fudbaleri Mladosti pobijedili su u podgoričkom naselju Stari aerodrom ekipu Petrovca 1:0, u utakmici 18. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Odlučujući pogodak postigao je Boris Kopitović u 39. minutu.

Pobjednika nije bilo u Nikšiću, u duelu Sutjeske i Dečića, koji je završen 1:1.

Domaćin je poveo Stevana Kovačevića u 15. minute. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Uroš Đuranović u 75. minutu.

Grbalj je u Radanovićima, velikim preokretom u drugom poluvremenu, savladao Rudar 2:1.

Pljevaljski tim poveo je golom Miloša Zečevića u 21. minutu.

Izjednačio je Ilija Tučević u 58, a pobjedu domaćinu donio je Šaleta Kordić u 89. minutu.

Iskra je u Kotoru pobijedila Bokelj 1:0 i prekinula seriju od šest uzastopnih poraza, odnosno deset utakmica bez pobjede.

Pitanje pobjednika odlučio je Rodoljub Paunović u 81. minutu.

Bokelj je deseti meč završio bez pobjednika.

Pobjedu pred svojim navijačima ostvario je Lovćen, koji je na Cetinju golovima Marka Đurovića u 4. i Hulijana Montenegra u 24. savladao Jedinstvo 2:0.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 13 sati, sastaće se, Zeta i Budućnost.

Budućnost je, sa utakmicom manje, vodeća na tabeli sa 42 boda.

Mladost je druga sa 34, a treći Dečić sa 29 bodova.

Na četvrtom mjestu je Petrovac sa 27, Sutjeska ima 26, a po bod manje Grbalj i Zeta sa utakmicom manje.