Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

PREMIJER LIGA 12. 08. 2017. 18:24   >>  17:55 0

Barnli šokirao Čelsi, Everton slavi Runija

Šampion Čelsi poražen je od Barnlija na svom terenu 3:2, u meču prvog kola Premijer lige.

"Plavci" su već u 14. minutu ostali sa igračem manje, pošto je isključen Kejhil, što su gosti surovo kaznili. Barnli je do poluvremena stigao do ubjedljivih 3:0 (dva gola Vouksa, pogodio i Vord).

Čelsi je reagovao u nastavku, Morata je smanjio na 3:1, ali je deset minuta prije kraja isključen i Fabregas. Luiz je smanjio na 3:2 u 88. minutu, ali Barnli je sačuvao pobjedu.

Everton je pobijedio Stouk 1:0, a heroj je bio povratnik Vejn Runi koji je pogodio u nadoknadi prvog dijela.

Novajlija u eliti Hadersfild je bio ubjedljiv na gostovanju Kristal Palasu 3:0, VBA je porazio Bormnut, dok su Sautempton i Svonsi igrali bez golova.