14. 08. 2017. 21:29 >> 20:59

PREMIJER LIGA RUSIJE

Arsenalu malo 2:0, Grof četiri kola bez pobjede

Fudbaleri Arsenala iz Tule već četiri kola ne zna za trijumf u prvenstvu - tim koji vodi Miodrag Grof Božović igrao je neriješeno sa Uralom na svom terenu 2:2, u šestoj rundi šampionata Rusije.

Arsenal je prije ovog remija, doživio tri vezana poraza i nalazi se u opasnoj zoni sa svega četiri boda.

Jedinu pobjedu ostvario je protiv SKA Habarovska u drugom kolu (1:0).

Arsenal je već nakon 10 minuta igre vodio 2:0 (pogodili Sunz i Maksimov), ali nije izdržao.

Gosti su prvo do poluvremena smanjili preko Bikfalvija, da bi remi potpisao Evseev golom 20 minuta prije kraja.

Luka Đorđević igrao je svih 90 minuta za Arsenal.