[ rtcg.me/Beta ]

26. 08. 2017. 20:53 >> 20:23

NJUKASL UBJEDLJIV

Junajted u nastavku "slomio" Lester

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su Lester na svom terenu 2:0, u meču trećeg kola Premijer lige.

"Đavoli" su sada sami na vrhu, sa devet bodova i gol razlikom 10:0.

Junajted je preuzeo inicijativu od prvog minuta, ali je Lester preživio u prvom dijelu. Najbolje prilike u prvih 45 minuta propustili su Mata i Pogba.

Na startu nastavka domaćin je izborio penal, nakon što je Deni Simpson igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Lukaku je, međutim, loše šutirao sa bijele tačke, Šmajhel ga je pročitao, pa je ostalo 0:0.

To nije pokolebalo "đavole", koji su poveli u 70. minutu. Rezervisa Rašford je pogodio poslije kornera Mihtarijana za 1:0. Pobjedu domaćina ovjerio je Fealini osam minuta prije kraja.

Njukasl je savladao Vest Hem na "Sent Džejms Parku" 3:0. Prvu pobjedu "svrakama" donijeli su Hoselu, Klark i Mitrović.

Vest Hem je izgubio sve tri utakmice.

Kristal Palas je poražen i u trećoj utakmici ove sezone, pošto je na svom stadionu izgubio od Svonsija sa 2:0.

Strijelci su bili Tami Abraham u 44. i Džordan Ajev u 48. minutu.

Hadersfild i Sautempton, odnosno Votford i Brajton igrali su neriješeno bez golova.