rtcg.me/Beta [ Objavio: O.Z. ]

22. 09. 2017. 22:35   >>  22:16

REMI SA VOLFSBURGOM

Bajernu samo bod nakon dva gola prednosti

Fudbaleri Bajern Minhena i Volfsburga igrali su večeras neriješeno 2:2 na otvaranju šestog kola njemačke Bundeslige.

Bavarci su poslije prvih 45 minuta imali dva gola prednosti, ali Volfsburg u drugom dijelu uspio da dođe do izjednačenja na stadionu Alijanc arena.

Bajern je poveo u 33. minutu golom Roberta Levandovskog iz jedanaesterca, da bi Arjen Roben u 42. povisio na 2:0.

Posle prvih 45 minuta djelovalo je da će Bajern rutinski doći do trijumfa, ali je Volfsburg ipak uspio da izbegne poraz i prekine niz Bavaraca od šest uzastopnih pobjeda u međusobnim duelima.

Volfsburg je zaostatak smanjio preko Maksimilijana Arnolda u 56. minutu, da bi Danijel Didavi u 83. stigao do izjednačenja.

Bajern poslije šest utakmica ima 13 bodova, koliko i prvoplasirana Borusija Dortmund sa utakmicom manje, dok je Volfsburg 11. sa šest.