14. 10. 2017. 20:33   >>  20:13

DVA GOLA IMOBILEA

Lacio slavio u Torinu, Dibala promašio penal

Fudbaleri Lacija pobijedili su danas u Torinu ekipu Juventus sa 2:1 u osmom kolu italijanske Serije A.

Juventus je poveo golom Daglasa Koste u 24 minutu, a zatim su fudbaleri Lacija uspjeli da preokrenu rezultat golovima Ćira Imobilea.

On je najpre postigao gol za izjednačenje na početku drugog poluvremena, u 47. minutu, na asistenciju Luisa Alberta. Imobile je drugi gol postigao iz penala u 54. muinutu.

Fudbaleri Juventusa su imali priliku da izjednače rezultat pošto im je dosuđen penal u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena. Sa bijele tačke je šutirao Paulo Dibala, ali je njegov udarac odbranio Strakoša, pa je utakmica završena rezultatom 2:1 za Lacio.

Obje ekipe imaju po 19 bodova, Juventus je sada na trećem mjestu, a Lacio na četvrtom.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić odigrao je svih 90 minuta za Lacio.

U narednom kolu Juventus gostuje ekipi Udinezea, dok Lacio dočekuje Kaljari.