Objavio P.R. [ Beta ]

22. 10. 2017. 19:23 >> 18:51

Totenhemu derbi, nadigrao Liverpul

Fudbaleri Totenhema pobijedili su danas Liverpul u Londonu sa 4:1, u derbiju devetog kola Premijer lige.

Dva gola je dao Hari Kejn, u četvrtom i 56. minutu, a strijelci za pobjednički tim bili su još u 12. Heung-Min Son i 45. Dele Ali.

Pogodak za Liverpul postigao je Mohamed Salah u 24. minutu.

Totenhem je treći na tabeli engleskog prvenstva sa 20 bodova, dok je Liverpul deveti sa 13.

Fudbaleri Arsenala pobijedili su Everton sa 5:2.

Everton je vodio golom Vejna Runija u 12. minutu, ali je Arsenal ipak uspio da pobijedi.

Izjednačio je Načo Monreal u 40. minutu, a potom je prednost Arsenalu u 53. donio Mesut Ozil.

Everton je u 68. minutu ostao sa igračem manje zbog isključenja Idruse Gaja, a Aleksander Lakazet u 74. i Aron Remzi u 90. minutu su potvrdili pobjedu gostiju.

Domaćin je u trećem minutu sudijske nadoknade vremena smanjio zaostatak golom Omara Nijasea, a konačnih 5:2 u petom je postavio Aleksis Sančes.

Arsenal je peti na tabeli engleskog prvenstva sa 16 bodova, dok je Everton u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa samo osam.