Beta [ Objavio: O.Z. ]

22. 04. 2018. 17:04 >> 16:58

STOUK BLIZU ISPADANJA

Arsenal u finišu slomio Vest Hem

Fudbaleri Arsenala pobijedili su danas na svom terenu Vest Hem sa 4:1, u utakmici 34. kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u 51. minutu golom Nača Monreala, a izjednačio je Marko Arnautović u 64. minutu. Novo vođstvo domaćima donio je Aron Remzi u 82. minutu, poslije toga dva gola postigao je Aleksandar Lakazet, u 85. i 89. minutu.

"Tobdžije" su poslije 16. pobjede u prvenstvu na šestom mjestu na tabeli sa 57 bodova, a Vest Hem, koji je bez pobjede u posljednje tri utakmice, 15. sa 35 bodova.

Fudbaleri Stouka i Barnlija odigrali su neriješeno 1:1.

Domaći Stouk poveo je u 11. minutu golom koji je postigao Papa Ndiaje, a bod Barnliju donio je Ešli Barns u 62. minutu.

Stouk se remijem primakao ispadanju iz lige, pošto je pretposljednji, 19. na tabeli sa 29 bodova i ima četiri boda manje, ali i dvije utakmice više od Svonsija koji se nalazi iznad crte, van zone ispadanja.

Barnli nema pobjedu u posljednje dvije utakmice i zauzima sedmo mjesto na tabeli sa 53 boda.