10. 09. 2018. 22:59 >> 22:41
12

VELIKI PREOKRET TURSKE

Remi Srbije i Rumunije, Portugal srušio Italiju

Fudbalska reprezentacija Srbije igrala je danas u Beogradu neriješeno 2:2 sa Rumunijom, u drugom kolu Lige nacija.

Srbija je dva puta vodila, golovima Aleksandra Mitrovića u 26. i 63. minutu, ali nije uspjela da pobijedi.

Strijelci za Rumuniju bili su Nikolae Stančiju u 48. iz penala i u 68. George Tukudean.

Reprezentacija Srbije će sljedeće utakmice u Ligi nacija igrati u oktobru, kada će gostovati Crnoj Gori i Rumuniji.

U derbiju večeri, Portugal je srušio Italiju 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Andre Silva u 48. minutu.

Turska je slavila na gostovanju Švedskoj, iako je domaćin golovima Telina i Klesona vodio 2:0.

Preokret su režirali Čalhanoglu i dvostruki strijelac Akbaba.