- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
04. 10. 2018. 23:19 >> 23:00
LIGA EVROPE
Lacio nemoćan u Frankfurtu, minimalac Čelsija
Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobijedili su večeras na svom terenu Lacio sa 4:1 u drugom kolu Grupe H Lige Evropa.
Domaćin je već u četvrtom minutu poveo pogotkom Danija da Koste, ali je Lacio preko Marka Parola u 23. došao do izjednačenja.
Na scenu su potom stupili srpski reprezentativci. Prvo je Filip Kostić u 28. minutu na asistenciju Mijata Gaćinovića ponovo doveo Ajntraht do vođstva, da bi potom u 45. drugi žuti karton, odnosno crveni, u ekipi Lacija zaradio Dušan Basta.
Ajntraht je to iskoristio, pa je Luka Jović u 52. minutu postigao treći gol za svoj tim.
U 59. minutu uslijedio je direktan crveni karton veznom igraču Lacija Hoakinu Koreji, da bi konačan rezultat postavio Da Kosta u 94. minutu.
Ajntraht je prvi u Grupi H sa šest bodova, tri više od drugoplasiranog Lacija, odnosno pet od Olimpika iz Marseja i Apolona koji su večeras igrali neriješeno 2:2.
Čelsi je jedva izašao na kraja Videotonom. Bedem mađarskog tima srušio je Alvaro Morata u 70. minutu.
Beškataš je pao u Malmeu (2:0), uz novu početničku grešku Lorijusa Karijausa, dok je Krasnodar srušio Sevilju 2:1.
Spektakulara meč odigrali su Spartak i Viljareal, na kraju podjela plijena 3:3.
Viljareal je dva puta vodio, Moskovljani preokrenuli 3:2, ali je Kazora u nadoknadi realizovao penal i poptisao remi.
Rezultati:
Grupa G:
Rendžers - Rapid Beč 3:1
Spartak Moskva - Viljareal 3:3
Grupa H:
Ajntraht Frankfurt - Lacio 4:1
Apolon - Olimpik Marsej 2:2
Grupa I:
Sarpsborg - Genk 3:1
Malme - Bešiktaš 2:0
Grupa J:
Krasnodar - Sevilja 2:1
Standard Lijež - Akhisar Beledijespor 2:1
Grupa K:
Astana - Ren 2:0
Jablonec - Dinamo Kijev 2:2
Grupa L:
Čelsi - Videoton 1:0
BATE Borisov - PAOK 1:4
Коментари0
Остави коментар