17. 01. 2019. 19:29   >>  19:00

FALIO GOL

Radulovićev Liban stao na korak od osmine finala

Samo jedan gol nedostajao je Libanu crnogorskog trenera Miodraga Radulovića da se plasira u osminu finala Kupa Azije.

Liban je bio ubjedljiv protiv Sjeverne Koreje sa 4:1, u posljednjem kolu grupe E.

Za plasman među 16 najboljih selekcija Radulovićevom timu je bila neuphodna pobjeda od barem četiri gola razlike.

Sjeverna Koreja je povela golom Kvang-Rjonga u 9. minutu, dok su preokret režirali Mičel u 27, El Helve u 65. i 98, te Matuk iz penala u 80. minutu.

Libanci su u prva dva kola izgubili od Katara i Saudijske Arabije sa po 2:0.