14. 02. 2019. 21:07   >>  20:52

MINIMALAC INTERA

Arsenal pao u Bjelorusiji, Sevilja srušila Lacio

Fudbaleri BATE-a srušili su Arsenal na svom terenu 1:0 u prvom meču 1/16 finala Lige Evrope.

Bjeloruski tim slavi Draguna koji je pogodio u 45. minutu.

Trener Arsenala je izveo kombinovani tim i to mu se osvetilo. U drugom dijelu je uveo u igru Lakazeta i Toreiru, ali BATE je odbio sve nalete.

Gosti su meč završili sa desetoricom, pošto je isključen upravo Lakazet nakon grubog starta.

Sevilja je u Rimu pobijedila Lacio golom Visama bin Jedere u 22. minutu. Adam Marušić je svih 90 minuta bio na terenu.

Inter je savladao Rapid u Beču 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Lautaro Martinez u 39. minutu iz penala.

Benfika je porazila Galatasraj u gostima 2:1, dok su Krasnodar i Bajer igrali bez golova.