[ Beta, rtcg.me ]

02. 03. 2019. 20:16   >>  19:46 1

"CRVENO-BIJELI" OŠTEĆENI

Remi Zvezde i Partizana u 159. "vječitom derbiju"

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su danas neriješeno 1:1, u utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Partizan je u 159. "vječitom" derbiju poveo golom Nemanje Nikolića u 37. minutu, a izjednačenje i bod Zvezdi donio je Milan Pavkov u 74. minutu.

Domaćin je oštećen , jer je u prvom dijelu poništen gol Bena zbog nepostojećeg ofsajda.

Četiri crnogorska reprezentativca su bili akteri beogradskog derbija.

Filip Stojković je za Zvezdu bio svih 90 minuta na terenu, a u "crvenom - bijeom" dresu u drugom poluvremenu je zaigrao i Mirko Ivanić. Na drugoj strani, na terenu su bili Aleksandar Šćekić (odigrao 90 minuta) i Nebojša Kosović, koji je zamijenjen 20 minuta prije kraja.

Zvezda je prva je na tabeli domaćeg šampionata sa 66 bodova, dok je Partizan na trećem mjestu sa 51 bodom.