22. 04. 2019. 23:22 >> 23:26

Barnli zaustavio Čelsi

Fudbaleri Čelsija i Barnlija igrali su neriješeno na "Stamford bridžu" 2:2, u 35. kolu Premijer lige.

Sva četiri gola viđena su u prvih pola sata. Gosti su poveli preko Hendriva u 8. minutu, da bi "plavci" za pet minuta preokrenuli.

Poravnao je Kante u 10, da bi Iguain dva minuna kasnije doveo Čelsi u vođstvo.

U 24. minutu Barnli je golom Barnsa vratio stvari u egal, što se ispostavilo da je bio konačan rezultat 2:2.

Sa osvojenim bodom Čelsi je na poziciji broj 4 sa 67 bodova, a iza njega su Arsenal i Mančester Junajted. "Plavci" imaju i utakmicu više.

Barnli je osvojio 40. bod, ima devet više od Kardifa koji je u opasnoj zoni.