5.9 °C

ARSENAL SRUŠIO LOKOMOTIVU 04. 05. 2019. 20:31   >>  20:32 0

ARSENAL SRUŠIO LOKOMOTIVU

Đorđević donio titulu Zenitu

Crnogorski reprentativac Luka Đorđević je postigao gol za Arsenal iz Tule u pobjedi nad Lokomotivom (2:0).

Time je ujedno i riješena šampionska trka u Rusiji, pošto je Zenit tri kola prije kraja stekao devet bodova prednosti u odnosu na Lokomotivu, a ima i bolji međusobni odnos.

Arsenal je poveo preko Bakajeva u 24. minutu, da bi naš reprezentativac stavio tačku na pobjedu u 59. minutu. Bio je to njegov sedmi gol u prvenstvu.

On je stigao do lopte prije golmana gostiju Giljermea i sa 40-tak metara je poslao u praznu mrežu.

Arsenal je šesti sa bodom manje od Spartaka.