[ Izvor: Beta, Objavio: I. P. ]

19. 08. 2019. 08:42   >>  08:42

NA SVOM STADIONU

Atletiko Madrid pobjedom počeo sezonu

Fudbaleri Atletiko Madrida pobijedili su Hetafe na svom stadionu sa 1:0, u prvom kolu španske Primere.

Gol je dao Alvaro Morata u 23. minutu. Obje ekipe su utakmicu završile sa igračem manje.

Prvo je Horhe Molina iz Hetafea dobio direktan crveni karton u 38. minutu, a potom Renan Lodi drugi žuti u 42. za Atletiko.

Valjadolid je prije toga pobijedio Betis u gostima sa 2:1.

Posao je Valjadolidu olakšan u osmom minutu, kada je isključen golman Betisa Hoel Robles.

Serhio Gvardiola je u 63. minutu donio prednost gostima, u 68. je izjednačio Loren, dok je Oskar Plano u 89. dao gol za pobjedu Valjadolida.