[ Objavio: O. Z. ]

04. 01. 2020. 22:02 >> 22:06

MONAKO SLAVIO U KUPU

Jovetić ponovo na terenu, ušao u finišu

Crnogorski napadač Stevan Jovetić igrao je večeras u finišu utakmice trećeg kola Kupa Francuske protiv Remsa.

U sudaru superligaša, Monako je sa novim trenerom, Špancem Robertom Morenom savladao Rems rezultatom 2:1, poslije prave drame i gola Baldea Keite u petom minutu sudijske nadoknade.

Prethodno su gosti, pri rezultatu 1:1 promašili penal, pošto je udarac Hasana Kamare odbranio golman Benjamin Lekomt.

U sudijskoj nadoknadi, Senegalac je sjajno odreagovao poslije kornera i pogodio mrežu, prenosi Sport klub.

Jovetić je večeras bio na klupi, a priliku je dobio u 80. minut kada je zamijenio Seska Fabregasa.

Podsjetimo, Jovetić se vratio na teren 23. novembra poslije pauze koja je trajala od 13. aprila. Bilo je to u porazu od Lila u Liga Kupu (0:3), a napadač Crne Gore je u 59. minutu ušao u igru.