18. 01. 2020. 19:43   >>  19:44

Fernandinjo koštao Siti trijumfa u 90. minutu

Fudbaleri Mančester sitija i Kristal Palasa igrali su danas neriješeno 2:2, u 23. kolu Premijer lige.

Palas je vodio od 39. minuta golom Dženka Tosuna, a potom je Serhio Aguero u 82. i 87. donio prednost domaćinu.

Siti ipak nije uspio da pobijedi, pošto je Fernandinjo dao autogol u 90. minutu.

Siti je drugi sa tri boda više i utakmicom manje od trećeplasiranog Lestera. Sada zaostaje 13 bodova za vodećim Liverpulom, koji ima dva meča manje.

Vulverhempton je prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede, trijumfom na gostovanju protiv Sautemptona.

Arsenal je igrao 1:1 sa Šefildom, a istim rezultatom je završena utakmica između Vest Hema i Evertona.

Norič je sa 1:0 pobijedio Bornmut, dok su 1:1 igrali Brajton i Aston Vila.