Beta [ Objavio: O.Z. ]

15. 02. 2020. 16:03 >> 16:04

VELIKA GREŠKA DANIJA INGSA

Vestvud iz kornera, Barnli savladao Sautempton

Fudbaleri Barnlija pobijedili su danas u gostima Sautempton sa 2:1, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Barnli je poveo već u drugom minutu meča sjajnim golom Ešlija Vestvuda iz kornera. On je poslao loptu na prvu stativu, Dani Ings se izmakao i tako "kumovao" pogotku gostujućeg tima.

Ings se iskupio u 18. minutu kada je udarcem sa ivice kaznenog prostora izjednačio na 1:1, da bi pobjedu Barnliju donio Matej Vidra lijepim golom u 60. minutu.

Barnli je deseti na tabeli Premijer lige sa 34 boda, dok je Sautempton na 13. poziciji sa tri boda manje.