rtcg.me/Beta [ Objavio: O.Z. ]

16. 02. 2020. 20:47   >>  20:45

PRIMERA

Osasuna bolja od Bilbaa, Espanjol zaustavio Sevilju

Fudbaleri Osasune pobijedili su večeras Atletik Bilbao sa 1:0, u 24. kolu Primere.

Strijelac na stadionu San Mames u Bilbau bio je Ojer Sanhurho u 29. minutu.

Obe ekipe sada imaju 31 bod i zauzimaju 10. i 11. mesto na tabeli španskog prvenstva.

Atletik Bilbao je zabeležio treći vezani poraz, dok je Osasuna pobedila posle dve uzastopne izgubljene utakmice.

Ranije danas fudbaleri Sevilje i Espanjola odigrali su neriješeno 2:2.

Sevilja je povela u 15. minutu golom Lukasa Okamposa, izjednačio je Adri Embarba u 35. minutu, a vođstvo Espanjolu doneo je Vu Lei u 50. minutu. Konačan rezultat postavio je Suso u 80. minutu.

Obje ekipe su sedmi put odigrale neriješeno u ligi ove sezone.

Sevilja je peta na tabeli sa 40 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Atletiko Madrid. Espanjol je pretposljednji sa 19 bodova.