11.5 °C

05. 07. 2020. 18:31   >>  18:29 0

PREMIJER LIGA

Bez pobjednika u Njukaslu i Barnliju

Fudbaleri Njukasla i Vest Hema odigrali su neriješeno 2:2, u utakmici 33. kola Premijer lige.

Vest Hem je poveo u četvrtom minutu golom Majkla Antonija, a izjednačio je Migel Almiron u 17. minutu. Gosti su ponovo poveli u 65. minutu golom Tomasa Součeka, a dva minuta kasnije bod crno-bijelima donio je Džondžo Šelvi.

Njukasl je 12. na tabeli sa 43 boda, a Vest Hem na 16. mjestu ima 31 bod, četiri više, ali i utakmicu više od Aston Vile koja je prva ispod crte.

Fudbaleri Barnlija i Šefild junajteda odigrali su danas neriješeno 1:1.

Barnli je poveo u 43. minutu golom Džejmsa Tarkovskog, a bod gostujućoj ekipi iz Šefilda obezbijedio je Džon Igan pogotkom u 80. minutu.

Šefild junajted je osmi na tabeli sa 48 bodova, dok je Barnli deveti sa dva boda manje. Barnli je preskočio Totenhem, koji na 10. mjestu ima bod manje, ali i utakmicu manje.