[ Beta, Objavila: R.B. ]

12. 07. 2020. 08:25 >> 10:56

SAVLADALI VALJADOLID

Barselona i dalje u trci za titulu

Fudbaleri Barselone ostali su u igri za prvaka Španije, pošto su sinoć na svom terenu pobijedili Valjadolid sa 1:0 u utakmici 36. kola Primere.

Jedini gol na meču, vrijedan tri boda, postigao je Arturo Vidal u 15. minutu, na asistenciju Lionela Mesija.

Barselona je druga na tabeli sa 79 bodova, ima bod manje od prvoplasiranog Real Madrida koji ima meč manje. Valjadolid je na 14. poziciji sa 39 bodova.

Fudbaleri Barselone u narednom kolu dočekuju Osasunu, a Valjadolid gostuje Eibaru.

Fudbaleri Atletiko Madrida su na svom terenu slavili protiv Betisa sa 1:0, golom Dijega Koste u 76. minutu.

Atletiko je treći na tabeli Primere sa 66 bodova, a u narednom kolu gostuje Hetafeu. Betis je na 13. poziciji sa 41 bodom i u narednom kolu dočekuje Alaves.