19. 07. 2020. 19:34 >> 19:29

PRIMERA

Barsa ubjedljiva u Vitoriji, dva gola Mesija

Fudbaleri Barselone pobijedili su danas na gostujućem terenu Alaves sa 5:0, u utakmici posljednjeg, 38. kola španske Primere.

Barselona je povela u 24. minutu golom Ansua Fatija, u 34. minutu strijelac je bio Lionel Mesi, dok je treći gol postigao Luis Suares u 44. minutu.

Nelson Semedo bio je strijelac u 57. minutu, dok je Mesi svoj drugi gol na meču postigao u 75. minutu.

Barselona je šampionat završila na drugom mjestu na tabeli sa 82 boda. Katalonski klub nije osvojio titulu ove sezone tek peti put u posljednjih 13 godina.

Real Madrid osvojio je titulu, a večeras završava sezonu u Primeri utakmicom protiv Leganesa.

Uoči preostalih utakmica posljednjeg kola, Alaves je 15. na tabeli sa 39 bodova.