26. 09. 2020. 21:02 >> 20:58

Abraham u 93. minutu donio bod Čelsiju

Fudbaleri Vest Bromviča i Čelsija igrali su večeras u Birmingemu neriješeno 3:3, u trećem kolu Premijer lige.

VBA je ispustio priliku da ostvari prvu pobjedu od povratka u Premijer ligu, pošto je na poluvremenu imao tri gola prednosti.

Domaćin je vodio na poluvremenu golovima Kaluma Robinsona u četvrtom i 25. i Kajla Bartlija u 27. minutu.

Prvo je Mejson Maunt dao gol u 54. i potom Kalum Hadson-Odoi u 70. minutu za Čelsi, kome je bod u trećem minutu nadoknade donio Tami Abraham.

Čelsi ima četiri boda iz tri utakmice, a VBA jedan na početku nove sezone Premijer lige.