4.9 °C

30. 09. 2020. 23:29   >>  23:30 0

MINIMALAC PROTIV VALJADOLIDA

Vinicijus donio Realu nova tri boda

Real Madrid savladao je Valjadolid u meču četvrtog kola španske LaLige – 1:0 (0:0).

Srpski reprezentativac Luka Jović ponovo je dobio šansu od početka, u tandemu sa Benzemom.

Igrao je do 58. minuta, kada ga je zamenio Vinisijus Žunior, što će se ispostaviti kao ključni trenutak utakmice.

Real se dosta mučio u utakmici sa Valjadolidom.

U prvom poluvremenu su bili bezidejni i ništa nisu mogli protiv dobro postavljenih gostiju, a razigrali su se u drugom poluvremenu.

Vinisijus je posle sedam minuta na terenu postigao vodeći pogodak. Sjajno se snašao u šesnaestercu i pogodio za vođstvo Reala u 65. minutu.

Propustio je kasnije još jednu dobru priliku, a Modrić je pogodio stativu.

Ovo je druga pobeda šampiona Španije u novoj sezoni.

Eibar nastavlja da tone, pošto je poražen i treći put zaredom u novoj sezoni. Bolji od njih bio je Elče – 0:1 (0:1).