- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
29. 10. 2020. 23:10 >> 30. 10. 2020. 08:53
PORAZ RIJEKE U HOLANDIJI
Arsenal rutinski, CSKA odnio bod iz Rima
D Bilo je zanimljivo u mečevima grupa A, B i C u Ligi Evrope.
Bugarski CSKA iz Sofije odnio je bod iz Rima, dok je Arsenal rutinski kod kuće savladao Dandalk.
Na preostala četiri meča vidjeli smo četiri minimalne pobjede.
U Grupi A, Kluž i Jang Bojs podijelili su bodove u Rumuniji – 1:1 (0:0).
Strijelac za Kluž bio je Rondon u 62. minutu, dok je bod švajcarskoj ekipi doneo Fašnat u 68. minutu.
Roma nikako nije uspijevala da slomi CSKA iz Sofije. Napadali su tokom većeg dijela meča, ali je golman gostujuće ekipe imao tri dobre odbrane.
U Grupi B, Arsenal je rutinski kod kuće savladao irski Dandalk – 3:0 (2:0).
Dobro su se držali Irci sve do kraja prvog poluvremena, ali je onda Arsenal postigao dva brza gola.
Golove su postizali Nketija u 42. i Vilok u 44. minutu, da bi Pepe u 46. minutu, na samom startu drugog poluvremena, riješio pitanje pobjednika.
U drugom meču ove grupe, Molde je savladao Rapid iz Beča – 1:0 (0:0).
Francuska Nica je u Grupi C kao domaćin savladala izraelski Hapoel Ber Šivu – 1:0 (1:0). Pogodak za Nicu postigao je Guiri u 23. minutu.
Slavija je u Pragu savladala Bajer Leverkuzen – 1:0 (0:0). Njemački tim igrao je sa igračem manje od 22. minuta, kada je Belarabi dobio direktan crveni karton.
Do vodećeg i pobjedonosnog gola Slavija je došla u 80. minutu, kada je mrežu Levera pogodio Olajinka.
AZ Alkmar je na svom terenu bio ubjedljiv protiv Rijeke 4:1.
Rezultati utakmica prvog kola fudbalske Lige Evropa:
Grupa A:
Kluž - Jang Bojs 1:1
Roma - CSKA Sofija 0:0
Grupa B:
Molde - Rapid 1:0
Arsenal - Dandalk 3:0
Grupa C:
Nica - Hapoel B.Š. 1:0
Slavija Prag - Bajer Leverkuzen 1:0
Grupa D:
Benfika - Standard 3:0
Rendžers - Leh Poznanj 1:0
Grupa E:
Omonija - PSV 1:2
Granada - PAOK 0:0
Grupa F:
Real Sosijedad - Napoli 0:1
AZ Alkmar - Rijeka 4:1
Grupa G:
AEK - Lester 1:2
Zorja - Braga 1:2
Grupa H:
Milan - Sparta Prag 3:0
Lil - Seltik 2:2
Grupa I:
Sivaspor - Makabi Tel Aviv 1:2
Karabag - Viljareal 1:3
Grupa J:
Antverpen - Totenhem 1:0
LASK - Ludogorec 4:3
Grupa K:
Fejenord - Volfsberger 1:4
CSKA Moskva - Dinamo Zagreb 0:0
Grupa L:
Crvena zvezda - Slovan Liberec 5:1
Gent - Hofenhajm 1:4
Коментари0
Остави коментар