- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
26. 11. 2020. 23:10 >> 23:30
LIGA EVROPE
Proljeće u Evropi obezbijedili Roma, Slavija Prag i Bajer
Od 21.00 odigrano je još 11 utakmica četvrtog kola Lige Evrope, a poznati su još neki učesnici nokaut faze.
Proljeće u Evropi obezbijedili su Roma, Slavija Prag i Bajer Leverkuzen.
Oni su ostvarili trijumfe ove večeri. Roma je bila bolja od Kluža na gostovanju sa 2:0, Slavija je savladala Nicu na strani sa 3:1, dok je Leverkuzen pobedio na svom terenu Hapoel Ber Ševu rezultatom 4:1.
Spektakularan meč odigrali su PSV i PAOK. Grci su odlično otvorili utakmicu i već posle 13 minuta vodili sa 2:0 preko Colisa.
Do poluvremena su domaći smanjili, da bi u 53. minutu na semaforu pisalo 3:2. Tako je glasio i konačan rezultat utakmice.
Zanimljivo je bilo i u Glazgovu, gdje je Rendžers uspio da ispusti vođstvo od 2:0 protiv Benfike.
Portugalska ekipa je uspjela u finišu da stigne do boda i sada oba tima imaju po osam bodova.
Standard je u samoj završnici pobijedio Leh sa 2:1. Belgijska ekipa je sada samo bod iza vodećeg dvojca.
Uloge favorita su opravdali Totenhem, Napoli i Rapid iz Beča, dok su jedini meč bez golova (0:0) odigrali AZ Alkmar i Real Sosijedad.
Fudbaleri Napolija pobijedili su Rijeku 2:0 i preuzeli prvo mjesto u grupi F Lige Evrope.
Meč protiv hrvatskog predstavnika domaći su riješili zahvaljujući autogolu Anastasija i pogotku Lozana.
Napoli na vrhu tabele ima 9 bodova, dva više od Az Alkmara i Sosijedada koji su u Holandiji igrali 0:0.
4. kolo grupne faze Lige Evrope:
Grupa A:
CSKA Sofija - Jang Bojs 0:1
Kluž - Roma 0:2
Grupa B:
Molde - Arsenal 0:3
Dandalk - Rapid 1:3
Grupa C:
Bajer Leverkuzen - Haoel Ber Ševa 4:1
Nica - Slavija Prag 1:3
Grupa D:
Rendžers - Benfika 2:2
Standard - Leh 2:1
Grupa E:
Granada - Omonija 2:1
PSV - Paok 3:2
Grupa F:
AZ Alkmar - Real Sosijedad 0:0
Napoli - Rijeka 2:0
Grupa G:
AEK - Zorja 0:3
Braga - Lester 3:3
Grupa H:
Lil - Milan 1:1
Sparta Prag - Seltik 4:1
Grupa I:
Makabi Tel Aviv - Viljareal 1:1
Karabag - Sivaspor 2:3
Grupa J:
Lask - Antverpen 0:2
Totenhem - Ludogorec 4:0
Grupa K:
CSKA Moskva - Fejenord 0:0
Volfsberger - Dinamo Zagreb 0:3
Grupa L:
Gent - Crvena zvezda 0:2
Slovan - Hofenhajm 0:2
Коментари0
Остави коментар