05. 12. 2020. 17:32 >> 17:34

SAVLADALI SPECIJU U GOSTIMA

Milinković-Savić iz slobodnog udarca donio pobjedu Laciju

Fudbaleri Lacija pobijedili su danas ekipu Specije na gostovanju sa 2:1, u utakmici 10. kola italijanske Serije A.

Lacio je poveo golom Ćira Imobilea u 15. minutu, na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića, da bi drugi gol za "nebesko plave" postigao srpski reprezentativac u 33. minutu iz slobodnog udarca.

Konačan rezultat postavio je igrač domaće ekipe M'Bala Nzola golom u 64. minutu.

Gol koji je postigao igrač Lacija Andreas Pereira u sudijskoj nadokandi drugog poluvremena poništen je zbog ofsajd pozicije.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić odigroa je cijeli meč za rimski klub.

Lacio se nalazi na sedmom mjestu u prvenstvu sa 17 osovjenih bodova, dok je ekipa Specije na 15. poziciji sa 10 osvojenih bodova.