02. 01. 2021. 18:47 >> 18:58

FEKIR PROMAŠIO PENAL

Remi Betisa i Sevilje, trijumf Viljareala

Fudbaleri Betisa odigrali su večeras na svom terenu u gradskom derbiju protiv Sevilje neriješeno 1:1, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

Sevilja je povela u 48. minutu golom Susa, a izjednačio je Serhio Kanales pogotkom iz jedanaesterca u 53. minutu.

Betis je imao šansu za još jedan gol, ali je Nabil Fekir u 75. minutu promašio penal.

Sevilja je odigrala 15 utakmica i zauzima peto mjesto na tabeli sa 27 bodova.

Betis ima dvije utakmice više i deveti je sa 20 bodova.

Ranije danas Viljareal je pobijedio Levante sa 2:1.

Nino Fer je u 19. minutu doveo u vodstvo ekipu Viljareala, a drugi gol za domaću ekipu postigao je Žerar Moreno u 54. minutu.

Jedini gol za Levante postigao je Serđo Leon u 73. minutu, na asistenciju srpskog fudbalera Nemanje Radoje.

Viljareal se nalazi na četvrtom mjestu tabele španskog prvenstva sa 29 bodova, dok Levante zauzima 12. mjesto sa 18 bodova.