PORAZ RIMLJANA

Bolonja koči Lacio na putu ka LŠ

Fudbaleri Bolonje pobijedili su danas Lacio sa 2:0, u 24. kolu Serije A.

Strijelci su bili Ibrahima Mbaje u 19. i Nikola Sansone u 64. minutu.

Lacio je imao priliku da povede u 17. minutu, ali Čiro Imobile nije realizovao penal.

Bolonja je 12. na tabeli sa 25 bodova, dok Lacio ima 43 i zauzima šesto mjesto na tabeli italijanskog prvenstva.

U prvom današnjem meču, fudbaleri Specije i Parme odigrali su danas neriješeno 2:2, u meču 24. kola italijanske Serije A.

Gosti su poveli preko Jana Karamoa u 17. minutu, a osam minuta kasnije Ernani je uvećao prednost Parme.

Do kraja prvog poluvremena domaćoj ekipi poništen je gol Đulija Mađorea u 39. minutu, nakon pregledanja VAR-a i ofsajd pozicije u kojoj se našao igrač.

Bod Speciji donio je Emanuel Gjasi golovima u 52. i 72. minutu.

Parmi je ovo 15. meč bez pobjede u domaćem prvenstvu, a posljednju pobjedu zabilježila je protiv Đenove 30. novembra prošle godine.

Na tabeli Serije A, Specija je na 16. mjestu sa 25 bodova, dok ekipa Parme na pretposljednjem mjestu ima 15 bodova.