09. 05. 2021. 23:12   >>  23:13

TRILER U PRIMERI

Azar u nadoknadi donio bod Realu, Atletiko na plus 2

Fudbaleri Reala i Sevilje odigrali su večeras u Madridu neriješeno 2:2, u meču 35. kola španske Primere.

Real je do prednosti mogao da dođe u 12. minutu, kada je gol Karima Benzeme poništen zbog ofsajda u kojem se našao Alvaro Odriosola.

Fernando je golom u 22. minutu doveo tim iz Andaluzije u vođstvo, da bi Marko Asensio u 67. minutu izjednačio rezultat.

Gosti su do novog vođstva došli golom Ivana Rakitića u 78. minutu iz penala, kojeg je napravio igrač Reala Eder Militao.

Eden Azar je "petom" u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena donio bod domaćoj ekipi.

Tri kola prije kraja Primere, na tabeli vodi Atletiko Madrid sa 77 bodova, drugoplasirani Real ima 75 bodova, kao i treća Barselona, dok je četvrta Sevilja sa 71 bodom.

U sljedećem kolu Real gostuje Granadi, a Sevilja dočekuje Valensiju.