Beta [ R.B. ]

03. 10. 2021. 18:24   >>  18:25

Pobjede Totenhema i Brentforda, remi Kristal Palasa i Lestera

Fudbaleri Totenhema pobijedili su danas na svom terenu ekipu Aston Vile sa 2:1, u meču sedmog kola Premijer lige.

Domaći tim je poveo golom Pjera-Emila Hojbjerga u 27. minutu, a izjednačenje timu iz Birmingema doneo je Oli Votkins u 67. minutu.

Pobjedu Totenhemu donosi Lukas Moura golom u 71. minutu.

Totenhem je osmi na tabeli Premijer lige sa 12 bodova, dok je Aston Vila 10. sa dva boda manje.

Kristal Palas i Lester odigrali su u Londonu neriješeno 2:2.

Gosti su na poluvremenu vodili sa 2:0, golovima Kelečija Ihenača u 31. i Džejmija Vardija u 37. minutu.

Do boda domaći tim je došao u nastavku preko Majkla Olisea u 61. i Džefri Šlupa u 72. minutu.

Kapiten Kristal Palasa Luka Milivojević odigrao je cijeli meč za svoj tim.

Lester je na 13. mjestu sa osam bodova, a Kristal Palas je 14. sa bodom manje.

Brentford je na gostovanju pobijedio Vest Hem sa 2:1.

Goste je u vođstvo doveo Brian Mbemo u 20. minutu, a izjednačenje Vest Hemu donio je Džarod Bouen u 80. minutu.

Gol vredan sva tri boda za ekipu Brentforda postigao je Joan Visa u četvrtom minutu nadoknade.

Na tabeli Premijer lige Brentford je sedmi sa 12 bodova, dok je Vest Hem na devetom mjestu sa 11.