S.V. [ Beta ]

17. 10. 2021. 22:52 >> 22:53

VERETU PROMAŠIO PENAL

Napoli se ne zaustavlja, Juve srušio Romu

Fudbaleri Napolija pobijedili su večeras na svom terenu ekipu Torina sa 1:0, u meču osmog kola Serije A.

Napoli je do vođstva mogao u 27. minutu, ali je udarac sa penala Lorenca Insinjea odbranio srpski golman Vanja Milinković-Savić.

Gol Đovanija di Lorenca u 57. minutu za domaći tim je poništen zbog ofsajda, a Napoliju je sva tri boda donio Viktor Osimen u 81. minutu.

Napoli je vodeći tim Serija A sa svih osam pobjeda (24 boda), dok je Torino na 12. mjestu sa osam bodova.

U sljedećem kolu Napoli gostuje Romi, a Torino dočekuje Đenovu.

Fudbaleri Juventusa pobijedili su večeras u Torinu ekipu Rome sa 1:0.

Gol za pobjedu domaće ekipe postigao je Mojze Kin u 16. minutu, nakon što je iskoristio centaršut Matije De Šilja.

Roma je do izjednačenja mogla u 44. minutu, ali je udarac Žordana Veretua sa penala odbranio golman Vojček Ščesni.

Rimski klub nalazi se na četvrtom mjestu Serija A sa 15 bodova, dok je Juventus sedmi sa bodom manje.

U sljedećem kolu Juventus gostuje aktuelnom šampionu Interu, a Roma dočekuje vodeći Napoli.