27. 10. 2021. 16:13   >>  16:15 1

KUP CRNE GORE

Budućnost i Sutjeska sigurni, Dečić nadigrao Petrovac, Rudar ubjedljiv

Aktuelni osvajač Kupa, ekipa Budućnosti lako je izašla na kraj sa Jezerom 3:1 i plasirala se u četvrtfinale masovnijeg domaćeg takmičenja.

"Plavi" su poveli već u drugom minutu preko Adžića, da bi prednost duplirao Đukanović u 26.. Na 3:0 je povisio Đuričković u 75. minutu, a počasni gol za Jezero, koje je danas bilo domaćin u Danilovgradu dao je Mendi u 89..

Sigurna je bila i Sutjeska, koja je slavila na gostovanju Bokelju 2:1.

Nikšićani su poveli u 3. minutu golom Bubanje, aizjednačio je postigao gol na drugom uzastopnom meču Rudović u 33.

Trijumf gostima donio donio je Marković u 55. minutu.

Rudar jebio ubjedljiv protiv Arsenala 3:0, uz dva gola Surake, a u listu strijelaca upisao se i Vučićević.

Dečić je nadigrao Petrovac 2:0 (pogađali Camaj i Vuljaj), dok je identičnim rezultatom Podgorica savladala Zetu.

Golove za ekipu iz Lješkopolja postigli su Sentoku i Đajić.

Iskra je porazila Kom 1:0, a čovjek odluke na Zlatici bio je Barzilac Vilijan. OFK Titograd je iznenadio Jedinstvo, a heroj "romantičara" bio je Šušić.

Igalo je nakon penala srušilo ekipu Mornara 4:3. U regularnom dijelu mreže se nijesu tresle.

I u četvrtfinalu će se igrati jedan meč.