O.Z. [ Beta ]

21. 11. 2021. 18:33   >>  18:35

ODLIČNA PARTIJA "KRALJEVIĆA"

Real ubjedljiv na gostovanju Granadi

Fudbaleri Real Madrida pobijedili su danas na gostujućem terenu Granadu sa 4:1, u utakmici 14. kola španskog prvenstva.

Real je poveo u 19. minutu golom Marka Asensija na dodavanje Tonija Krosa, koji je bio asistent i u 25. minutu, kada je gol postigao Načo Fernandes.

Pogodak za domaće postigao je Luis Suares u 34. minutu, a dva gola prednosti Realu vratio je Vinisijus Žunior u 56. Konačan rezultat postavio je Ferland Mendi pogotkom u 76. minutu.

Real ima devet pobjeda i prvi je na tabeli sa 30 bodova, dva više od prvih pratilaca Sevilje i Real Sosijedada.

Granada je pretrpjela drugi uzastopni poraz, ukupno šesti i zauzima 18. mjesto na tabeli sa 11 bodova.