16. 03. 2013. 17:08 >> 16:59
1

CFL

Sutjeska nastavlja sa pobjedama

Sutjeska je vezala i četvrtu uzastopnu pobjedu na startu proljećnjeg dijela šampionata. Izabranici Dragana Radojičića su na neutralnom terenu u Podgorici savladali Petrovac sa 2:1 i zadržali sedam bodova prednosti u odnosu na Budućnost.

Petrovčani su poveli golom Đukića u 31. minutu, da bi lider izjednačio u posljednjim sekundama prvog poluvremena golom Nikolića. Veliku pobjedu Nikšićanim donio je Karadžić pogotkom 15 minuta prije kraja.

Budućnost je prekinula seriju remija (četiri uzastopna) i lako savldala Mornar pod Goricom. Adrović je sa dva gola na početku najviuo pobjedu "plavih". Smanjio je Ćulafić, ali su Nikač i Golubović u drugom dijelu dotukli Barane, koje čeka grčevita borba za opstanak. Rudar je još uvijek bez pobjede u drugom dijelu prvenstva. Pod Golubinjom je bod odnijela Zeta (1:1). Zećani su dugo vodili autogolom Damjanovića, a bod domaćima donio je kapiten Vlahović.

Čelik je u drugom poluvremenu slomio otpor Jedinstva i slavio sa 2:0. Tri boda "metalurzima" donijeli su Zorić iz penala i najbolji strijelac Račić.

Mogren i Grbalj su u Budvi odigrali bez golova.