- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Novosti dana
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
18. 09. 2014.
10:46 >> 10:45
DIREKTNO NA TVCG2
Totenhem u Humskoj, Savić protiv Gengampa
Nakon što smo ispratili prvo kolo u grupama Lige šampiona, večeras počinje takmičenje i u drugom evropksom klupskom takmičenju, Ligi Evrope. Derbija na startu nema, a novu sezonu otvaraju kazahstanski Karabag i Sent Etjen u 18 sati, jedanaest utakmica će biti odigrano u terminu od 19, dok će preostalih dvanaest utakmica početi u 21:05 sati.
Od ove sezone, takmičenje u Ligi Evrope klubovi će shvatati ozbiljnije jer će pobjednik izboriti nastup u Ligi šampiona bez obzira na plasman u nacionalnom šampionatu svoje zemlje.
Finale ovosezonske Lige Evrope odigraće se 27. maja u Varšavi, a u grupnoj fazi takmičenja nastupiće i tri kluba iz našeg regiona – Rijeka i Dinamo iz Hrvatske, kao i Partizan iz Srbije.
Predstavnik Srbije, ekipa Partizana večeras u 19 sati na svom stadionu, počinje nastup u Ligi Evrope protiv Totenhema, a direktan prenos tog meča možete pratiti na Drugom programu TVCG.
Biće to prvi duel "crno-bijelih" sa premijerligašem iz Londona, a sedmi okršaj sa Englezima u Evropi.
Fiorentina našeg Stefana Savića ugostiće francuski Gengamp i svakako da Italijani imaju ulogu favorita, dok će u grupi G hrvatski predstavnik Rijeka, za koju od skora nastupa Marko Vešović, biti gost Standardu iz Liježa.
Drugi tim iz Hrvatske koji se našao u grupnoj fazi Liga Evrope, zagrebački Dinamo, na "Maksimiru" dočekuje Astru iz Rumunije.
Parovi i termini 1. kola grupne faze LE:
Grupa A
Borusija Menhengladbah - Viljareal 19:00
Apolon - Cirih 19:00
Grupa B
Klub Briž - Torino 19:00
Kopenhagen - HJK 19:00
Grupa C
Partizan - Totenhem 19:00 (TVCG2)
Bešiktas - Asteras 19:00
Grupa D
Salcburg - Seltik 19:00
Dinamo Zagreb - Astra 9:00
Grupa E
PSV - Estoril 19:00
Panatinaikos - Dinamo Moskva 19:00
Grupa F
Dnjepar - Inter 19:00
Karabag - Sent Etjen 18:00
Grupa G
Standard Lijež - Rijeka 21:05
Sevilja - Fejenord 21:05
Grupa H
LOSC - Krasnodar 21:05
Everton - Volfsburg 21:05
Grupa I
Jang Bojs - Slovan Bratislava 21:05
Napoli - Sparta Prag 21:05
Grupa J
Steaua - Alborg 21:05
Rio Ave - Dinamo Kijev 21:05
Grupa K
Fiorentina - Gengamp 21:05
PAOK - Dinamo Minsk 21:05
Grupa L
Legija - Lokeren 21:05
Metalist - Trabzonspor 21:05
Коментари0
Остави коментар