20. 09. 2014. 18:02 >> 20:44

HET-TRIK RONALDA

Moćni Real dao La Korunji osam golova!

Real je iskalio bijes zbog lošeg starta sezone na La Korunji, kojoj je na ''Rijazoru'' dao osam golova 8:2. Het-trik Ronalda, sjajan gol Rodrigeza, briljantna rola Ćićarita u finišu...

Domaćin se držao nekih pola sata, a onda je počela kanonada. Goleadu je otvorio Ronaldo nakon centaršuta Arbeloe. Portugalac je pogodio glavom sa desetak metara.

Još se domaći nijesu oporavili od šoka, a Hames Rodrigez je fantastičnim šutem sa dvadesetak metara udvostručio vođstvo 0:2! Do odmora Ronaldo je svojim drugim pogotkom, donio ubjedljivih 0:3.

Medunjanin je smanjio iz penala u 51. minutu, ali je Real nastavio da gazi rival. Bejl je sa dva gola započeo novu Realovu kanonadu,

Ronaldo je kompletirao het-trik, Točeje  u 84. smanjio na 2:6, a sam finiš meča protekao je u znaku Ćićarita Ernandeza.

Meksikanac je ušpao u igru umjesto Bejla i postigao dva gola! U 88. minutu i nadoknadi vremena, za konačnih, impresivnih 2:8!