19. 04. 2015. 17:19 >> 17:13

POBJEDA PALERMA

Roma propustila priliku da preskoči Lacio

Roma odigrala mršavih 1:1 kod kuće protiv Atalante i propustila priliku da preskoči Lacio na drugom mjestu, pa nas do kraja nas čeka mrtva trka rimskih rivala za drugo mjesto. Inače, četiri od pet mečeva završeno je bez pobjednika. Pobjedu ostvario samo Palermo...

Za Romu je meč počeo savršeno, pošto je Stendardo igrao rukom u svom kaznenom, Toti je realizovao penal.

Roma  potom nije iriješilanekoliko dobrih situacija, a to je Atalanta kaznila. Bio je to novi penal, Astori je srušio, a Denis je bio siguran sa bijele tačke, 1:1.

U nastavku Rimljani su najbolju šansu imali u finišu,  kada je Miljaćo izbacio loptu sa gol linije.

Meč na Siciliji obilježio je Bugarin Čočev. Oba puta je Dibala bio asistent, a Bugarin je dva puta savladao golmana Đenove Lamanu za 2:0. Đenova je u drugom poluvremenu smanjila preko Jaga Falkea i to je bilo sve...

U Veroni remi, Kjevo je u finišu prvog poluvremena golom Pelisijera poveo protiv Udinezea, a Tero je potpoisao remi 1:1.

Parma je izborila remi u Empoliju  2:2. Gosti su poveli golom Lodija, ali je Empoli preokrenuo do odmora - Makarone je savladao Mirantea, da bi Toneli donio prednost Empoliju. "

Ipak, Parma nije klonula duhom, pa je Belfodil dvadesetak minuta prije kraja postavio konačnih 2:2.

I Sasuolo i Torino su odigrali neriješeno, meč je završen 1:1.