11. 02. 2016. 21:06   >>  20:51 1

REGIONALNA LIGA

Budućnost bolja od Medvešćaka

Košarkašice Budućnost Bemaksa pobjedom su završile takmičenje u Super ligi Međunarodne regionalne lige – izabranice Gorana Boškovića u posljednjem kolu u Sportskom centru ''Morača'' savladale su Medveščak 60:57 (14:10, 14:19, 19:8, 13:20).

Crnogorski šampion takmičenje u Super ligi završio je na prvom mjestu sa devet pobjeda i samo jednim porazom.

Irena Matović je bila jedina igračica u redovima crnogorskog šampiona sa dvocifrenim učinkom sa 18 poena, a imala je i 12 skokova. Božica Mujović je meč završila sa devet.

U redovima poraženog tima najbolja je bila Iva Borović sa 22 poena.

Finalni turnir regionalnog takmičenja na programu je 12. i 13. marta u Podgorici.

U polufinalnim duelima sastaće se Budućnost Bemaks – Čelik i Radivoj Korać – Kvarner.