20. 11. 2019. 20:17   >>  20:14

DRUGA ABA LIGA

Lovćen nemoćan u Sloveniji

Košarkaši Lovćena poraženi su od slovenačke Rogaške u gostima 85:61, u utakmici osmog kola druge ABA liga.

Cetinjani su samo u prvih nekoliko minuta bili ravnopravan rivala, da bi domaćin serijom 9:0 najavio trijumf 18:9.

Rogaška je u drugoj četvrtini stigla do plus 17 (38:21) i bez problema privela meč kraju.

Kod Lovćena, koji je doživio peti poraz, istakao se Mašan Vrbica sa 25 poena, dok je u domaćem timu, koji je upisao petu pobjedu, najefikasniji bio Đorđe Leli sa 23 poena.

Lovćen u sljedećem kolu, 27. novembra, dočekuje Slobodu.