Mina [ Objavio: O.Z. ]

PODGORICA SAVLADALA KOM 22. 09. 2019. 17:54   >>  22:15 3

PODGORICA SAVLADALA KOM

Pet golova Sutjeske, Budućnost neriješeno sa Iskrom

Fudbaleri Sutjeske upisali su danas u Nikšiću ubjedljivu pobjedu protiv Grblja - 5:0, u utakmici devetog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Tom pobjedom ekipa Peca Rakojevića uvećala je prednost u odnosu na Budućnost na tri boda.

Golove za branioca titule su postigli Kojašević u 35, Janković u 40, Nikolić u 66 i Ćetković u 71. i 89. minutu.

Fudbaleri Iskre i Budućnosti igrali su u Golubovcima neriješeno 2:2, u utakmici devetog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Iskra je povela golom Nikole Karaklajića u 43. minutu. Izjednačio je Draško Božović u 46, a vođstvo podgoričkom timu donio je Miloš Vučić u 68. minutu. Konačan rezultat postavio je Nikola Kumburović u 83. minutu.

Podgorica je u gradskom derbiju savladala Kom 4:2, golovima Nemanje Kordića u 12. i 75, Jovan Vujović u 60. i Milija Golubović u 87. minutu. Golove za Kom postignuli su MIrza Hot u 33. i Žarko POpović u 55. minutu.

Ubjedljiv je bio Rudar, koji je u Pljevljima pobijedio Petovac 4:0. Do trijumfa došao je golovima Vula Vujačića u 3, Velizara Janketića u 23. i 44. i autogolom Stefana Đorđevića u 73. minutu.

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su večeras od Zete 1:0, u poslednjoj utakmici devetog kola Telekom Prve crnogorske lige.