Vaterpolo

17. 11. 2017. 21:48   >>  21:16

REGIONALNA LIGA

Remi Jadrana i Partizana

Vaterpolisti Jadrana i Partizana igrali su neriješeno 7:7, u meču 6. kola Regionalne lige

Jadran je bolje otvorio meč, nakon 16 minuta igre je vodio 4:2, da bi na startu drugog poluvremena stigao do plus tri (5:2). Ipak, uslijedio je pad u igri našeg tima, koji je Partizan kaznio.

"Crno-bijeli" su serijom 5:0 preokrenuli na 7:5, ali je Drašković sa dva gola vratio stvari u egal.

Novljani su se potom odbranili i imali napad za pobjedu.

Međutim, golman Partizana Rističević je odbranio čak četiri šuta za 12 sekundi i sačuvao bod svom timu 7:7.

Ukropina je bio najefikasniji u sastavu Jadrana sa tri gola, dva je postigao Drašković, a upisali su se još Popadić i Kriještorac.

Na drugoj strani, Radanović je postigao dva gola, a pogađli su još Lukić, Tomić, Janković, Aksentijević i Vučinić.