- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Vaterpolo
14. 07. 2018. 15:12 >> 15:31
ĐURĐIĆ NESTRPLJIV DA POČNE EP
Vaterpolisti stigli u Barselonu
Vaterpolo reprezentacije Crne Gore doputovala je u Barselonu na Evropsko prvenstvo.
Nakon dolaska, debitant Bogdan Đurđić kazao je da je spreman za start šampionata.
"Odlično se osjećamo, trenutno uživam što sam ovdje, da se oprobam na najvećem nivou. Ima pozitivne treme, kažu da je to prvo takmičenje poseban doživljaj, nadam se da ću sve odraditi kako treba. Mislim da imamo kvalitet da igramo ozbiljan vaterpolo, jedva čekam da počne", rekao je momak koji od prošle sezone nosi kapicu Marseja.
Prva utakmica na programu je u ponedjeljak od od 11 sati protiv Francuske.
Raspored Evropskog prvenstva:
Dan 1, ponedjeljak 16. jul:
11:00h Crna Gora - Francuska
12:30h Rusija - Slovačka
14:00h Turska - Grčka
15:30h Gruzija - Mađarska
17:00h Hrvatska - Holandija
18:30h Njemačka - Italija
20:30h Srbija - Rumunija
22:15h Malta - Španija
Dan 2, srijeda 18. jul:
11:00h Hrvatska - Turska
12:30h Njemačka - Gruzija
14:00h Rumunija - Slovačka
15:30h Grčka - Holandija
17:00h Crna Gora - Malta
18:30h Rusija - Srbija
20:30h Mađarska - Italija
22:00h Španija - Francuska
Dan 3, petak 20. jul:
11:00h Srbija - Slovačka
12:30h Njemačka - Mađarska
14:00h Turska - Holandija
15:30h Gruzija - Italija
17:00h Rusija - Rumunija
18:30h Malta - Francuska
20:30h Hrvatska - Grčka
22:00h Crna Gora - Španija
Dan 4, kvalifikacije za četvrtfinale, nedjelja 22. jul:
17:00h 2A - 3C (RM3)
18:30h 3A - 2C (RM4)
20:30h 2B - 3D (RM5)
22:00h 3B -2D (RM6)
Dan 5, četvrtfinala, utorak 24. jul:
17:00h 1D - WRM3 (QF1)
18:30h 1B - WRM4 (QF2)
20:30h 1C - WRM5 (QF3)
22:00h 1A - WRM6 (QF4)
Dan 5, polufinala, četvrtak 26. jul:
20:30h WQF1 - WQF3
22:00h WQF2 - WQF4
Dan 6, subota 28. jul:
20:30h Za treće mjesto
22:00h FINALE
Коментари0
Остави коментар