[ Бета ]

08. 01. 2023. 22:59   >>  23:16

РОМА ГУБИЛА 2:0 ПА СЕ ВРАТИЛА

Ејбрахам "украо" побједу Милану и лансирао Наполи

Фудбалери Милана и Роме одиграли су вечерас неријешено 2:2, у утакмици 17. кола италијанске Серије А.

Милан је повео у 30. минуту након што је корнер извео Сандро Тонали, а главом гол постиже Пјер Калулу.

Домаћи тим је повећао резултат у 77. минуту преко Томаза Побеге, који је искористио одличну асистенцију Рафаела Леаа.

Рома је послије првог ударца у оквир гола у 87. минуту смањила резултат, а у стријелце се послије корнера уписао Рожер Ибањес.

Бод гостима доноси Теми Ејбрахам у трећем минуту надокнаде. Лопта је послије слободног ударца дошла до  Немање Матића, чији шут главом брани голман Чипријан Татарушану, да би у наставку гол постигао Ејбрахам.

Милан је на трећем мјесту Серије А са 37 бодова и има седам мање од водећег Наполија. Рома је на шестом мјесту са 31 бодом.

У сљедећем колу Милан гостује Лећеу, а Рома дочекује Фијорентину.