Предсједнички избори

Б.Ч.Ј. [ Мина ]

28. 02. 2023. 12:48   >>  14:13 7

КНЕЖЕВИЋ

Мандић, Милатовић и Бечић да се обавежу на подршку у другом кругу

Један од лидера Демократског фронта (ДФ) Милан Кнежевић позвао је кандидате Покрета Европа сад и Демократа, Јакова Милатовића и Алексу Бечића, да са тим политичким савезом направе договор о подршци кандидату у другом кругу предсједничких избора.

Он је на скупу у Мојковцу рекао да ће ДФ у кампањи позвати све кандидате који су против актуелног предсједника Мила Ђукановића, осим кандидаткиње Социјалдемократске партије Драгиње Вуксановић-Станковић, да потпишу споразум да ће подржати Бечића и Милатовћа ако уђу у други круг.

“Али ћемо и тражити од Милатовића и Бечића да подрже Андрију Мандића ако он уђе у други круг”, поручио је Кнежевић.

Како је додао, Мандић, Милатовић и Бечић треба да сједну, потпишу споразум и обавежу се.

“Ми не желимо ни са ким да се свађамо, али неко мора да зна да политика подразумијева и одговорност. А одговорност је ово што ми радимо. Позивамо их и немамо дилему на та питања”, рекао је Кнежевић.

Он је казао да је увјерен да у други круг не може ући нико осим Мандића.

“Да ми неко каже - хоћеш ли у другом кругу гласати Милатовића или Ђукановића, немам дилему да бих гласао Милатовића, иако нијесам сагласан са 80 одсто његове политике. Али исто тако очекујем да то и Милатовић каже за Мандића и прозиваћемо их свуда по Црној Гори да то потпишу”, навео је Кнежевић.

 

 

Пратите нас на

Коментари 7

остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГ
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара.

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије