[ Mina ]

18. 03. 2017. 17:13 >> 16:53

MINIMALAC ZETE

Budućnost osvojila bod, porazi Mladosti i Dečića

Fudbaleri Budućnosti osvojili su bod, dok Mladost i Dečić doživjeli poraze u 22. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Budućnost je u Radanovićima igrala protiv Grblja neriješeno 1:1.

Lider šampionata poveo je golom Milana Vušurovića u 9. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Vojin Pavlović u 73. minutu.

Bokelj je u Kotoru pobijedio Mladost 1:0, a odlučujući pogodak postigao je
Stefan Denković u 43. minutu.

Iskra je u Tuzima, golovima pobijedila Rodoljuba Paunovića u 31. i Jasmina Muhovića u 78. minutu.

Jedini pogodak za Dečić postigao je Vule Vujačić u 81. minutu.

Rudar je u Pljevljima savladao Petrovac 3:2.

Do pobjede došao je golovima Marka Vukovića u 21. i 71. i Armina Kalića u 58. minutu.

Pogotke za Petrovac, koji je dva puta uspio da izjednači rezultat, postigli su Jovan Vučinić u 35. i Anđelo Rudović u 61. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću slavila protiv Jedinstva 3:2.

Do pojede došla je golovima Stevana Kovačevića u 25, Dejana Zarubice u 28. i Igora Ivanovića u 34.. minutu.

Jedinstvo je u finišu meča uspjela da ublaži poraz, golovima Vladimira Boričića u 80. i Milanka Draškovića u 89. minutu.

Zeta je u Golubovcima savladala Lovćen 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Pjeter Ljuljđuraj u 32. minutu.

Budućnost je, nakon 22. kola i dvije trećine šampionate, vodeća na tabeli sa 47 bodova.

Mladost je druga sa 39, a treća je Zeta sa 36 bodova.

Na četvrtom mjestu je Dečić sa 35, koliko ima Sutjeska na petom mjestu.